Diyette Muz Sabah Diyeti

Diyette Muz Sabah Diyeti yurtdışında oluşturulmuştur bir diyettir. Asa-Muz Diyeti olarak da bilinen Sabah Muz Diyeti, Japonya’daki bir karı koca tarafından gelir: Sumiko Watanabe bir eczacı ve koruyucu tıp uzmanıdır. Kocası Hamachi, Japonya Vücut Bakım Akademisi’nde geleneksel Çin tıbbı ve danışmanlığı okudu.Diyette Muz Sabah Diyeti sizi meyve yemeye, açlık ve tokluk seviyenizin farkına varmaya ve akşam 8’e kadar yemek yemeye teşvik eder. Kesin yemek planları veya kalori sayımları yoktur. Öğle ve akşam yemeklerinde her zaman sahip olduğunuz şeyi yiyeceksiniz, ancak% 80 dolduğunuzda durun ve akşam yemeğinden sonra tatlıyı atlayın.

Plan ayrıca gece yarısına kadar yatmanızı önerir ve iyi bir gece uykusunun yanı sıra diyet günlüğü tutmanın önemini vurgular .

Daha az kalori aldığınız için kilo verebilirsiniz . Referansların yanı sıra, bu diyetin işe yaradığına dair bir kanıt yok.

Ayrıca bakabilirsin: Momo Diyeti

Muz Diyetine Ne Yiyebilirsin Ne Yiyemezsin?

Diyette Muz Sabah Diyeti diyetin farklı versiyonları var, ancak genel temalar benzer.

Diyete muz ile başlanmalı ve muzu pişirmemeli veya çok soğuk olmaması gerekiyor. Muzlar çiğ olmalı, asla pişirilmemeli veya dondurulmamalıdır. Diğer meyveleri ikame edebilirsiniz, ancak öğün başına yalnızca bir tür. Hala açsanız , 15 ila 30 dakika bekleyin ve başka bir şey yiyebilirsiniz.

Normalde öğle ve akşam yemeklerinde yiyeceksiniz. Diyet ne istersen yiyebileceğini söylüyor, ancak Japon yemeklerini, özellikle öğle yemeğinde pilavı tavsiye ediyor.

Her gün öğleden sonra yalnızca bir atıştırmalık almanıza izin verilir, bu aynı zamanda tatlılara izin verilen tek zamandır.

Diyet ayrıca çoğu zaman süt ürünleri ve dondurmadan kaçınmayı önerir.

Zayıflama Tüyoları Diyette Muz Sabah Diyeti

Diyette Muz Sabah Diyeti

Muz Diyeti Zor mu? Düşük

Diyette Muz Sabah Diyeti ne yediğinizi elden geçirmeniz veya porsiyonları azaltmanız gerekmeyecek. Süt ürünlerini kesmeniz ve doymaya başladığınız zamana uyum sağlamanız gerekecek.

Sınırlamalar: Bu plan çok esnektir ancak kahvaltıda yediklerinizi muz veya başka bir meyve türü ile sınırlar.

Yemek pişirme ve alışveriş: Her zaman yaptığınız gibi yemek pişirebilir veya dışarıda yemek yiyebilirsiniz.

Paketlenmiş yiyecekler veya yemekler: Hayır.

Yüz yüze görüşmeler gerekli: Hayır.

Egzersiz : Plan,her günbiraz yürüyüş yapmanızı teşvik eder, ancak “sizi strese sokarsa değil.”

Şunu incelemelisin: Süper Etkili Bir Aylık Diyet

Diyet Kısıtlamalarına veya Tercihlerine İzin Veriyor mu?

Plan, vejeteryanlar ve diyet kısıtlamaları olan kişiler için yeterince esnektir.

Ayrıca şuna bakabilir misin? Ketojenik Diyet 

Bilmeniz Gerekenler

Maliyet: Özel yemek gerekmez. Muzlar ucuz olduğu için paradan bile tasarruf edebilirsiniz.

Destek: Sabah Muz Diyeti Dergisi’ne kaydolabilirsiniz, ancak çoğunlukla bu diyeti kendi başınıza yapacaksınız.

Dr.Michael Smith Ne Diyor:

Çalışıyor mu?

Diyette Muz Sabah Diyeti sabah Muz Diyeti muhtemelen daha az yiyeceğiniz için işe yarayacaktır. Yine de, özellikle kilo vermeyi destekleyen bir sabah muzuyla ilgili hiçbir şey yoktur.

Ancak akşam 8’den sonra hiçbir şey yememenin sihirli bir yanı yok. Ama şimdi geç yerseniz, bu ipucu muhtemelen bazı kalorileri azaltacaktır. % 80 tokken yemeyi bırakmak da yardımcı olacaktır.

Egzersiz size stres olabileceğini gıdalardaki endişe rağmen, çalışma dışarı stres ve yardımcı olabilir uyku kalori yakma ek olarak.

Büyük değişikliklere hazır değilseniz, bu diyet daha çok sağlıklı beslenme ve kilo vermeye doğru kademeli bir geçiş olduğu için size hitap etmelidir . Bu becerileri rutininize eklerseniz, kilonun düştüğünü ve uzak durduğunu göreceksiniz.

Ayrıca şunu inceleyebilirsin: 1 Ayda 10 Kilo Vermek

Zayıflama Tüyoları Diyette Muz Sabah Diyeti

Muz Diyeti

Belirli Koşullar İçin İyi mi?

Kilo kaybına neden olan herhangi bir sağlıklı beslenme diyabet , yüksek kolesterol , yüksek tansiyon ve kalp hastalığına iyi gelir . Diyetteki kavramları takip eder ve ne kadar sağlıksız yiyecek yediğinizi azaltırsanız, durumunuzu daha iyi yönetebilmelisiniz.

Ucuz diyet programı adlı içeriğimizi inceleyebilirsin.

Son Söz

Sabah Muz Diyeti, size her türlü yaşam tarzına dahil edebileceğiniz iyi teknikler öğretecektir. Diyet stratejilerini kalıcı hale getirebilirseniz, uzun vadeli kilo verme ve daha iyi sağlık için daha iyi bir şansınız olur.

Yorum Yapılmamış