K-pop Stajyerinin Günlük Programı

K-pop Stajyerinin Günlük Programı çok merak ediyorsunuzdur. Durumdan duruma farklılık gösterir, ancak genel durumu açıklamama izin verin. Bir k-pop stajyeri olursanız, aşağıdaki günlük programı izlemelisiniz.

Okul

K-pop kursiyerlerinin çoğu öğrenci olduğu için sabah okula gitmeleri gerekir. Mümkünse kahvaltıyı atlamamaya çalışırlar çünkü sağlıklarını yönetmek onlar için önemlidir. Okullarında diğer sıradan öğrenciler gibi dersler alırlar, ancak haftalık sınavlarına hazırlık yapmak için genellikle teneffüste müzik dinlerler. Okullarında şarkı söyleme ve dans pratiği yapan tutkulu kursiyerler varken, bazen şarkı sözleri yazıyorlar.

Zayıflama Tüyoları K-pop Stajyerinin Günlük Programı

K-pop Stajyerinin Günlük Programı

Çalışma odasına git

K-pop Stajyerinin Günlük Programı Okul bittikten sonra kursiyerler çalışma odalarına giderler. Çalışma odalarına vardıklarında ilk yaptıkları şey, cep telefonlarını ve günlüklerini onları yöneten insanlara vermektir. Tüm günlük dersleri bitirdikten sonra cep telefonlarını geri alıyorlar çünkü pratik yaparken cep telefonları dikkat dağıtıcı olabilir. Ve k-pop stajyerleri öğrenme süreçlerini kaydetmek için genellikle her gün bir günlük tutarlar. K-pop ajansları stajyerlerine akşam yemeği sunar, ancak stajyerler genellikle figürlerini izlemek zorunda oldukları için fazla yemek yiyemezler.

K-POP Diyeti İncelemesi – Momo Diyeti

K-pop Stajyerinin Günlük Programı Ders

Akşam yemeğinden sonra, k-pop kursiyerleri şarkı dersleri ve dans dersleri dahil olmak üzere çeşitli dersler alırlar. En temel ve önemli ders şan dersidir ve kursiyerler genellikle vokal eğitmenlerinden bire bir ders alırlar. Ve k-pop kursiyerleri her gün en az bir saatten fazla dans pratiği yapıyor.

K-pop kursiyerleri de dil dersleri almalıdır. Koreli kursiyerler İngilizce, Çince ve Japonca dahil olmak üzere çeşitli yabancı dilleri öğrenirken, yabancı kursiyerler Korece öğrenirler. K-pop stajyerleri için dil dersleri şarkı ve dans dersleri kadar önemlidir çünkü bu günlerde k-pop idolleri çeşitli yabancı ülkelerde çok aktif olmalıdır. Bu yüzden yoğun dil dersleri alıyorlar.

Hepsi bu değil. Ayrıca kişilik eğitimleri ve seks eğitimleri de alıyorlar. Okula gitmedikleri gün de gönüllü işler yapıyorlar.

Ucuz Diyet Programı

Kişisel alanlar

K-pop kursiyerleri genellikle günlük derslerini akşam 10’da bitirirler. O saatte eve gidebilirler. Bununla birlikte, k-pop stajyerlerinin çoğu eve gitmiyor ve kişisel uygulamalar yapmak için çalışma odalarında kalmıyor. K-pop ajansları, stajyerlerini kişisel uygulamalar yapmaya zorlamaz, ancak k-pop stajyerleri şiddetli rekabette hayatta kalmak zorunda oldukları için gönüllü olarak kişisel uygulamalar yaparlar. Bir k-pop stajyeri olmak ilk çıkışını garanti etmez ve diğer stajyerlerden daha iyi olan yalnızca birkaç stajyer ilk çıkış yapmak için gerçek bir şans elde edebilir.

K-pop Stajyerinin Günlük Programı Ev

K-pop kursiyerleri gece geç saatte eve gider. Eve geldiklerinde günlüklerine yazıyorlar çünkü dediğim gibi, k-pop kursiyerleri öğrenme süreçlerini kaydetmek için genellikle her gün günlük tutuyorlar. Ve birkaç saatlik uykudan sonra, evet, aynı günlük programı takip etmek zorundadırlar.

Yorum Yapılmamış