Kilo Verenler 84 Kilo Vermek

Kilo Verenler 84 Kilo Vermek Üniversite, Hudson için büyük bir uyumdu. Daha fazla bağımsızlık kazanmanın yanı sıra, “stresliydi, birden çok işte çalışıyordu ve ne yemem gerektiğini bilmiyordum.” Bu, bir üniversite bütçesi için kolay ve uygun olanı – bir ton pizza ve garsonluk işinden aralarda alabileceği herhangi bir yiyeceği – kaptığı anlamına geliyordu ve yaklaşık bir yıl içinde 84 kilo kaybetti.

Kilo kaybı, sadece kardiyo seviyenizi artırarak ve tatlıyı azaltarak gerçekleşmez. Burada kadınlar kilo verme yolculuklarında en büyük motivasyonları ve sağlık hedeflerine ulaşmak için yaptıkları basit değişiklikleri paylaşıyor. Hikayelerinde kilo verme konusunda ilham alın – ve daha büyük dersler – bulun.

Biraz kilo verme motivasyonu mu arıyorsunuz? Başka yerde arama! Bu kadınlara ve şaşırtıcı başarı hikayelerine göz atın. İster yeni bir yemek planına bağlı kalsın, ister bir maraton için eğitim alsın, hepsi harika kilo hedeflerine ulaştı. Kendi yolunu seç ve yakında “Ben yaptım!” Diye bağıracaksın.

Kendi Çabasıyla Zayıflayanlar

“Çok fazla sağlık sorunu yaşamaya başladım” diyor. Sırtım her zaman ağrıyordu. PCOS’um vardı ve diyabet öncesi ve yüksek tansiyon spektrumundaydım. Ata binmeyi seviyorum – tüm hayatım var – ve artık yapamam. Çok güvensiz ve içine kapanık oldum ve arkadaşlarımla dışarı çıkmayı bıraktım. ”

Paleo Diyeti hakkında neler biliyorsun?

Bu arada, annesi ve büyükannesi kilo verme programı Optavia’yı takip ediyordu ve sırasıyla 25 ve 30 kilo düşürmüştü. Yıllarca onu gemiye almaya çalıştılar ve Ocak 2018’de Hudson üniversiteyi bitirdikten sonra sonunda programa katılmayı kabul etti. Hudson, kendine sağlıklı atıştırmalıklar yemeyi hatırlatmak için her 2-3 saatte bir alarm ayarlamaya başladı ve pizzayı karnabahar kabuğuyla değiştirdi veya Taco Salılarını ekmeği yerine marul sargısıyla yaptı.

Ayrıca şunu okuyabilirsin: Diyet Yapmadan Kilo Vermenin 10 Yolu

Zayıflama Tüyoları Kilo Verenler 84 Kilo Vermek

Kilo Verenler 84 Kilo Vermek

Sonraki iki buçuk yıl içinde Hudson sürekli olarak kilo verdi ve sonunda 84 kilo düştü. O artık bir sağlık koçu ve insanların “sağlıklı olmasına” yardımcı oluyor.

“İnsanlara daha önce kafamın üzerinde zihinsel bir bulut olduğumu hissettiğimi söylüyorum. Ben her zaman beni ilk sıraya koymadım ”diyor. “Tüm hayatım değişti.”

Şunu okuyabilirsin: 1 Ayda 10 Kilo Vermek

Yorum Yapılmamış