Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti

Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti yıllardır kilo vermek isteyip, bir türlü boğazını tutamadığı için veremeyen bir şişman olduğunu biliyorum. Merak etme, hepimiz geçtik o yollardan. Su Diyeti nedir diyorsan ilk önce onu okumalısın.

Ayrıca bu bilgilendirmeyi de okumalısın: Zayıflama Yöntemleri Egzersiz ve Motivasyon

Yalnız başlamadan çok net şekilde uyarayım: Bu yöntem herkese göre değildir. Benden feyz alıp kendi başına denemeye kalkma, kalkacaksan da önce git bi doktora danış. Ya da reşit değilsen ailenden habersiz bir şey yapma. Başıma iş açma benim, sonra mesuliyet kabul etmem. Burada tamamen kişisel tecrübelerimden yola çıkarak konuşacağım.

Su Diyeti Nedir?

Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti evet, başlayalım: Kilo vermenin bilinen en en en hızlı yolu, “Su Diyeti” yöntemidir. Bunu “su orucu” diye çevirenler var ama aklına dini amaçlarla tutulan diyet gelmesin şişman kardeşim. Kafalar karışmasın diye önce onu bi izah edeyim.

Diyet aslında kelime anlamı olarak, vücuduna enerjiye çevrilebilecek kalori sokmadığın süreye verilen isimdir. Yani her akşam yatıp 8-10 saat sonra uyanıyorsun ya hani? İşte uykuda geçirdiğin sürede “diyet” halindesin aslında.

Su Diyeti ile Kilo Veren Adam

Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti bu su diyeti denen şey de, belli bir süre boyunca kalori değeri olan hiçbir şey tüketmemek ve yalnızca su içmek demek oluyor.

“Ne kadar bir süre boyunca?”

Valla ne kadar uzun istersen (ya da dayanabilirsen).

Zayıflama Tüyoları Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti

Angus Barbieri

Angus Barbieri. Adam tamı tamına 382 gün (üç yüz seksen iki) diyet tutmuş. Sadece çay, kahve, maden suyu ve vitaminlerle yaşamış (şekersiz, kremasız, dümdüz içilen çay ve kahvede kalori yok gibi bir şey, o yüzden bunlar da diyeti bozmuyor). Sonuç olarak da 125 kilo vererek soldaki halinden sağdaki haline evrilmiş. Bak bir daha söylüyorum: Adam 382 gün hiçbir şey yememiş. Hiçbir şey. 382 gün. 300+80+2 gün. ÜÇ YÜZ SEKSEN İKİ.

Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti sayesinde her şey. Kısacası şişman kardeşim, olur öyle iş. Gayet de güzel olur. He tabii bu adam dünya diyet rekorunu kırmış bir abimiz, senin bu kadar abartmana gerek yok. Zaten önce 1-2 gün gibi kısa sürelerde diyet tutmayı denersen, pek tabii yapılabilir olduğunu kendin de göreceksin.

Şunu da incelemelisin: Diyet Yapmadan Kilo Vermenin 10 Yolu

Ha tabii “yapılabilir olması sağlıklı olduğu anlamına mı gelir” diye düşünmüş olabilirsin. Onu da izah edeyim:

İnsanlık olarak binlerce yıl doğanın içinde yaşadık. Öyle üç kuruşa beş paket cips alıp Netflix izlerken göt büyütmek diye bir şey pek mümkün değildi yani. Atalarımız mağaralarda yaşarken yemek yiyebilmek için avlanmak zorundaydı. Bir av buldukları zaman da oturur bir güzel yerlerdi, sonra bulamazlarsa günlerce aç kalır, av aramaya devam ederlerdi. Yani vücutlarımızın alışık olduğu doğal döngü, uzun süreler boyunca aç kalmak. Buna programlı durumdayız. O yüzden sağlıksız bir diyet kesinlikle değil.

Ee, öyle olunca kas kaybetmiyor muyuz?

Ulan şu soruyu sorarken insanın yüzü kızarır terbiyesiz herif. Gören de 80 kilosun da 5 kilo fazlanı eritmeye çalışıyorsun, kas kaybetmekten korkuyorsun sanacak. Sen zaten olmuşsun 150 kilo, üzerinde var 75 kilo yağ. 100 gram kasının erimesinden korktuğunu iddia etme bana, bunlar bahane değil.

Neyse daha fazla uzatmadan son tavsiyemi de vererek seni şişmanlığınla baş başa bırakıyorum güzel kardeşim:

“Şu son iskenderi de gömeyim, sonra denicem” deme. Yemek yediğin anda vücut insülini salıyor. Vücuduna giren o şekerin, yağın, karbonhidratın komple enerjiye çevrilip tüketilmesi zaman alıyor. O süre geçene kadar sen bir daha acıkıyorsun bile. Onun yerine bir sabah uyan, uykuda geçirdiğin 8 saatlik açlığın avantajıyla başla yola. “Bir daha uyuyana kadar hiçbir şey yemicem” de kendine. Ertesi gün yine yersin. Böyle bir gün yiyip, bir gün yemeden bir dene bakalım. Baktın yapabiliyorsun, bu sefer iki gün üst üste yememeye çalış. Baktın oluyor, 2-1 şeklinde devam et. Vücudunu diyete alıştır. Gün içinde de bol bol su içmeyi ihmal etme. Su diyetine başlamak istiyorsan Su Diyeti Planı adlı içeriğimize bak.

Zayıflama Tüyoları Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti

Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti

Ayrıca şunu bakabilirsin: Uyumadan Önce Yasak Yiyecekler

FAQ

Diyet aslında kelime anlamı olarak, vücuduna enerjiye çevrilebilecek kalori sokmadığın süreye verilen isimdir. Yani her akşam yatıp 8-10 saat sonra uyanıyorsun ya hani? İşte uykuda geçirdiğin sürede “diyet” halindesin aslında.

Angus Barbieri. Adam tamı tamına 382 gün (üç yüz seksen iki) diyet tutmuş.

1 Yorum Yapılmış

    […] Şunu da inceleyebilirsin: Kilo Vermenin En Hızlı Yöntemi Su Diyeti […]