Momo Diyeti

Momo Hirai Diyeti Momo Hirai, Twice grubunun bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcı, söz yazarı ve dansçıdır. Momo aslen Japonya’dan, ancak K-pop endüstrisinin bir parçası olmak için Güney Kore’ye taşındı. Yolculuğu Sixteen üyesi olmakla başladı ve daha sonra Twice grubundaki özel yerini buldu .

Momo farklı şeylerle tanınır, ancak zayıf ve ince vücut şekli ve cızırtılı ve en çok öne çıkan özelliği. Momo’nun görünüşünü de seviyorsanız ve vücut şekline nasıl ulaştığını ve Momo egzersiz ve diyet planının ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Ayrıca bunu inceleyebilirsiniz: Zayıflama Yöntemleri Egzersiz ve Motivasyon

Momo Hirai Vücut İstatistikleri

Yükseklik 5 ft 3 inç
Ağırlık 48 kilo
Yaş 24 yaş
Meme 32 inç
Bel 24 inç
Kalça 33 inç

Momo Diyeti Egzersiz Rutini

Momo bir k-pop idolü ve bu nedenle, kariyerinin devam etmesini sağlamak için her zaman formda ve sağlıklı kalması gerekiyor. Her K-pop idolünün veya aktörünün izlemesi gereken bir şey; Güney Kore’de hantal veya tombulsan idol olamazsın. Momo şeklini korumak için diyetinde aşırı önlemler aldı ve ayrıca bazı titiz eğitim rutinleri uyguladı. Öyleyse formda kalmak için izlediği egzersiz uygulamasını görelim.

Dans

Momo veya diğer herhangi bir K-pop grubu üyesinin videolarda ve canlı performanslarda dans ederken mükemmel olması gerekir. Bir K-pop idolü olmak ve şarkıcıların her birinin düzenli dans pratiği yaptığını sürdürmek için ihtiyacınız olan becerilerin temel gereksinimleri. Momo bir beklenti değil; ayrıca düzenli olarak dans pratiği seansları ve birkaç saat antrenman yapıyor, bu da kilosunu korumasına ve birçok kalori yakmasına yardımcı oluyor.

Böylece haftanın beş günü dans çalışması yapabilir ve istediğiniz dans stilini öğrenebilirsiniz. Dans etmekle ilgilenmiyorsanız, en az 500 ila 800 kalori yakacak bir kardiyo rutini yapabilirsiniz. Sıkılmayacağınız için dans etmek daha eğlenceli ve kalori yakmak daha kolay olacaktır. Ancak, hangisini yapmak istediğiniz size kalmış.

Ayrıca bunu da inceleyebilirsiniz: İF Diyeti 

Momo Hirai Temel Egzersiz

Momo Diyeti birkaç kaynaktan Momo’nun karın kaslarını korumak için çok sayıda tahta ve tahta bükücü yaptığını okudum. Momo’nun midesini düz ve ince tutmak için günde üç kez neredeyse 50 tahta büktüğü ve plank yaptığı açıklandı. Bunu da yapabilirsiniz, ancak sadece tahta yapmak yerine, bu rutini günde bir kez takip edebilirsiniz ve iyi olacaksınız.

Setler: 3

Tekrarlar: 40 saniye

Dinlenme süresi: 20 saniye

Setten sonra dinlenme süresi: 1 dakika

  • Egzersizler
  • Rus kıvrımı
  • Yan tahta düşer
  • Plank bükücü
  • Bacak yükseltir
  • Plank erişimi
  • Tahta
  • Yüksek tahta

Momo diyeti rutini için.

Momo Hirai diyetle uğraşırken oldukça zor anlar yaşıyor; Daha önce de belirttiğim gibi, aşırı diyetten geçti, bu da Momo’nun haftada 7 kilo vermesine yardımcı oldu, ancak bu iyi değildi.

Momo diyeti, bir hafta boyunca nasıl yemek ve hatta su bıraktığını ve işinin gereği olduğu için bir haftada yedi kilo vermek için spor salonuna gittiğini belirtti. Momo’da bir tane buz küpü vardı ve o zaman bile kilo alacağı için paranoyaklaşıyordu. O kadar solgundu ki, diğer üyeler onun ölmek üzere olduğunu düşünüyordu. Ancak gün bitip rahatladıktan sonra Momo çok yemeye başladı ve bir haftada 7 kilo geri aldı.

Yani evet, sağlıklı değildi ve hayatınızda bu tür bir diyet planını takip etmeyi bile düşünmemelisiniz. Bununla birlikte, dans ederken ve diğer şeyler sırasında yaptığı eğitim miktarı kadar düzenli bir diyete giriyor, günde üç öğün düzenli olarak kolayca tüketebiliyor ve şişmanlama konusunda endişelenmesine gerek yok.

Zayıflama Tüyoları Momo Diyeti

Momo diyeti nedir

FAQ

Momo Hirai Diyeti Momo Hirai, Twice grubunun bir parçası olduğu bilinen bir şarkıcı, söz yazarı ve dansçıdır. Momo aslen Japonya'dan, ancak K-pop endüstrisinin bir parçası olmak için Güney Kore'ye taşındı. Yolculuğu Sixteen üyesi olmakla başladı ve daha sonra Twice grubundaki özel yerini buldu .

Momo Diyeti listesi içeriğimizde yer almıştır.

KPOP Momo Diyeti içeriğimizde detaylı biçimde yer verilmiştir.

Yorum Yapılmamış