Zayıflama Yöntemleri Haftalık Kilo Verme

Zayıflama Yöntemleri

Zayıflama yöntemleri haftalık kilo verme en az bir hafta boyunca günlük hesaplamayı yaptıktan sonra , kalori alımınızı 500 oranında düşürmeniz gerekir . Yani, normalde 2,800 kalori yerseniz, yalnızca 2,300 kalori yemeye başlamanız gerekir. Bu şekilde haftada 0.5 kilo vermiş olursunuz.

Her gün 500 kaloriyi azaltırsanız, haftada 3.500 kalori açığınız olur. Bu sayede iki hafta içinde bir kilo verebileceksiniz.

Her gün 500 kaloriyi azaltırsanız, haftada 3.500 kalori açığınız olur . Böylelikle iki hafta içinde 7.000 olacak ve bu da size bir kilo verdirecek . Daha hızlı kilo vermek ve haftada bir kilo vermek istiyorsanız, diğer 500 kişiyi spor yaparak yakmalı veya enerji tüketiminizi daha fazla azaltmalısınız.

Planı uyguladığınızdan emin olmak için, kilo vermek veya her şeyi takip etmek için bir uygulamayı kullanmaya devam edebilir ve ardından kalori ekleyebilirsiniz. İlk şeyi yapmak çok daha akıllıca.

Günde 500 eksi ile çok aç olduğunuzu görürseniz, daha az azaltın. Temel olan şey, hastalanabileceğiniz ve metabolizmanızı yavaşlatabileceğiniz için çok az tüketmemenizdir (günde 1000’den az asla). Sonuç? Hiç kilo vermeyeceksiniz, acıkacaksınız ve normal yemeğe döndüğünüzde ‘yo-yo’ etkisinin kurbanı olacaksınız.

Bu yöntem herkese göre değil!

Dikkatli olun, bu yöntem herkes için değil. Takıntılı olduğunuzu veya strese neden olduğunuzu fark ederseniz, bırakın . Kapsamlı izleme, ters etki yaparak aşırı yemeye veya endişeye yol açabilir.

Takıntılıysanız bırakın: Yakın izleme ters etki yaratabilir

Neyse ki, kalori alımınızı azaltmanın, sayılardan ziyade porsiyon boyutuna odaklanmak gibi birçok başka yolu vardır. Örneğin, sen zaten tespit ettiklerini şeyleri azaltabilir Eğer kilolu kılan ve sebze tüketiminin artırılması ve iyi proteinler. Son olarak, tüm kalorilerin aynı olmadığını bilmelisiniz. Aslında negatif kaloriye sahip olan yiyecekler vardır: Vücudunuz onları sindirmek için kendi başlarına aldıklarından daha fazla harcar.

Daha fazla zayıflama tüyoları almak için yorum yazabilir, diğer içeriklerimizi okuyabilirsiniz. Diğer içeriklerimiz için Zayıflama Tüyoları

Zayıflama Tüyoları Zayıflama Yöntemleri Haftalık Kilo Verme

Zayıflama Yöntemleri Haftalık Kilo Verme

Sen ne kadar kilo vermek istiyorsun yorum olarak yaz.

 

FAQ

Zayıflamak düzenli beslenme, spor, hareket ile zayıflayabilirsin.

İçeriklerimizi okuyarak sağlıklı zayıflanma hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

İçeriklerimizi okuyarak sağlıklı zayıflanma hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Zayıflama Tüyoları sitemizdeki makaleleri okuyabilirsin.

Yorum Yapılmamış